• Свеж
Kendall + Kylie Sherry Sherry Slingback влечки

Kendall + Kylie Sherry Sherry Slingback влечки

DEN 191.84

Од стока
Во магацинот

Пријатно, забавно и подготвено за опуштање. Поставете ги чевлите и олеснете ги овие забавни влечки од крзно од крзно од Кендал + Кајли и уживајте во вкупната удобност. Вистински третман за нозете. Материјал : Полиестер горен; Рачно изработен ѓон. Грижа : Чиста на самото место. Земја на потекло : Увезен. Затворање : Стајлинг со лизгање со еластична лента за грб за вклопување во престој. Карактеристики на удобност : перничиња, удобна инло; Не-лизгачка надворешна плоча. Lените на Шери Слингбек влечки од Кендал + Кајли.

Детални спецификации

Додатоци на производи