• Свеж
Единствени поволни цени, женска блуза со блуза, разделена шифонска кошула со ракав за ракав, шифон

Единствени поволни цени, женска блуза со блуза, разделена шифонска кошула со ракав за ракав, шифон

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

Ibrивописно цветно печатење прави гроздобер изјава на кратка блуза со ракав за ракав во редовна силуета. Во цветно печатење базиран на беж, оваа блуза од уникатни поволни цени може да се пофали со ракави за мафини и премиум шифон. Нежно обликувана со детали за пинтук по должината на кругот, поделено деколте, облечете го во канцеларијата со прилагодени панталони и блок потпетици за софистициран изглед. Ретро и трендовски, блузата претставува женствена и нечистотија естетика со гроздобер цветен принт. Стилизирајте го со омиленото здолниште и сандали за летен обичен изглед. Повод : Одмор, канцеларија, дневно носење, итн. Ве молиме проверете ги мерењата за да бидете сигурни дека предметот одговара пред да нарачате. Мешање (во инчи) Меѓународна големина градите - Girth на половината - рамо Ширина - 35 7/8 35 - - 13 1/4s - 37 3/4 37 13 3/4 M 39 3/4 - - 39 14 1/4 L -42 7/8 42 1/8 - 15 XL - 46 1/8 45 1/4 - 15/8 повеќе стилови , Повеќе избори, кликнете овде. Единствени поволни цени, женска блуза со блуза, разделете го вратот на вратот, шифон кошула 100% полиестер. Увезени. Цветен принт. Краток ракав за мафини. Јака од трева. Вратот на клучот. Шифонска кошула. Машинско миење ладно со слични бои. Моделот носи големина XS.

Детални спецификации

Додатоци на производи