• Свеж
Врвот на рамената на рамото на рамото на рамото

Врвот на рамената на рамото на рамото на рамото

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

Добијте два гламурозни стилови за цената на еден со овој конвертибилен врв од време и TRU. Изработено е од мека ткаенина од Jerseyерси за да ве одржува удобно, и, благодарение на тресениот и еластичен горен, може да се носи на два начина, на или надвор од рамото. Исто така, има шик шема отпечатена низ целиот свет, додека ракавите со флатер со 3/4 должина создаваат разиграна силуета. Заокружениот Hi-Lo Hem го комплетира врвот, кој е достапен во разновидни стилови. Time and Tru Women's Off Off рамо, треперен трепет ракав на врвот : 95% Rayon, 5% Spandex. Врвот на жените. Фабрична изработка на Jerseyерси. Конвертибилен дизајн, може да се носи на или исклучено рамото. Сеопфатна печатена шема. 3/4 Флетер ракави со трим на рифли. Ширед, еластичен горен. Заокружено hi-lo полите. Достапно во разновидни стилови. Машинско миење ладен, нежен циклус, измијте со слични бои, само белило што не е хлор кога е потребно, сува суво ниско, ниско железо.

Детални спецификации

Додатоци на производи