• Свеж
Уникатни поволни цени за кратки ракави со кратки ракави на вратот, чиста цветна чипка на вратот

Уникатни поволни цени за кратки ракави со кратки ракави на вратот, чиста цветна чипка на вратот

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

Богато текстурирана чипка и прекрасна исечена полите даваат нежен шарм на оваа слатка блуза. Софистициран, но романтичен, овој врв на капа на ракав ги погодува сите вистински белешки со чиста цветна чипка. Сонувачите и маѓепсаните вечери се ваши за да уживате во овој совршено убав врв што има привлечни детали за чипка. Исечете во чиста цветна чипка со кратки ракави, заоблен полите и тркалезно деколте, ова парче е рафинирано колку што е слатко. Донесувајќи моментална романса на кој било ден или ноќ, врвот на чиста цветна чипка покажува елегантна силуета. Спарете го со слаби фармерки или шармантно здолниште за купување, кафулиња, собири за викенд, канцеларија, обични, итн. Големина на телото на моделот : Висина : 5'7 ", Градите : 33 инчи, половината : 23 5/8 инчи, колк : 35 3/8 инчи, моделот носи X-Small.Measurement (во инчи) големина-големина-големина - girth на градите Girth Girth - Вкупна должина - hem girthxs - 36 5/8 - 33 7/8 - 21 1/2 37 3/4s - 38 5/8 - 35 7/8 - 22 - 39 3/4 M - 40 1/2 37 3/4 - 22 5/8 - 41 3/4 L 43 3/4 41 - 23 1/4 - 44 3/4xl - - 46 7/8 - 44 1/8 - 23 7/8 47 3/4 повеќе стилови, повеќе избори, ве молиме кликнете овде. Единствени поволни цени за кратки ракави со кратки ракави на вратот, чиста цветна чипка врвот 95% полиестер 5% спандекс. Увезен. Тркалезен врат. Види преку.

Детални спецификации

Додатоци на производи