• Свеж
Пионерската жена ајкулас туника, жени

Пионерската жена ајкулас туника, жени

DEN 735.20

Од стока
Во магацинот

Сето тоа е во деталите со оваа женска ајкула туника од пионерската жена. Олабав вклопување, белки на труба и ајкула, му даваат на овој пуловер вечен, безгрижен изглед. V-вратот на чипка V-вратот го додава женското чувство. Носете го преку слаби фармерки или хеланки за лесен стил. Исклучиво на. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. Fit : Loose. Деколте : V-врат. Затворање : стил на пуловер. Ракави : ракав на труба. Ockебови : Ништо. Карактеристики : чипка на чипка на V-вратот; Ајкулас полите; Должина на туника. Женска ајкула туника од пионерската жена.

Детални спецификации

Додатоци на производи