• Свеж
*** Прекинети од kehe 06.10 *** Мајкл Сезона на сезоната, лесно солени чипови од компири, Оз

*** Прекинети од kehe 06.10 *** Мајкл Сезона на сезоната, лесно солени чипови од компири, Оз

DEN 119.52

Од стока
Во магацинот

Сите природни и вкусно различни, Ripple Season Ripple, лесно солениот компир чипс се тенки и крцкави, со крцкав залак што нема да го најдете во кој било друг чип! Производите на Мајкл Сезона се секогаш ослободени од конзерванси, вештачки вкусови и МСГ. Сè што вкусите се солени вкусови што ги задеваат пупките за вкус. Мајкл Сезона на Ripple лесно солените чипови од компири : 30% помалку маснотии. Без транс маснотии. Намалена маст. Кошер.

Детални спецификации

Додатоци на производи