• Свеж
Исечете ги женските кожни панталони со FAU

Исечете ги женските кожни панталони со FAU

DEN 3.33

Од стока
Во магацинот

Софистициран стил со лежерна вибрација, тоа е убавината на кожните панталони на лажички. Разновидни и незапирливи, овие панталони лесно ги заменуваат вашите фармерки за викенд или ги спаруваат со пријатна џемпер и чизми за работа или испробајте ги со трендовски врв за ноќна ноќ. Опциите се бесконечни… и исто така прилично чудесни. Исклучиво на. Материјал : 100% полиестер со полиуретанска завршница. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’11.5 ”и носи големина 4. одговара : директно вклопување. Подигнување и инсејм : Висок пораст; 30,5 ”Инемам. Затворање : Затворање на копчето со ZIP летање. Ockебови : Две предни и две задни џебови. Карактеристики : Seamed детали; јамки на појас. Faux кожа директно панталони за жени од лажичка. Лажичка : Запознајте ги вашите задолжителни. Инспирирајте се со забава, флертни парчиња, најновите трендови и некои неочекувани откритија. Еве сега-вашето барате сè што правите.

Детални спецификации

Додатоци на производи