• Свеж
Call of Duty: Современи точки на војување - XBO еден [дигитален]

Call of Duty: Современи точки на војување - XBO еден [дигитален]

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Овој пакет вклучува 1.000+100 бонус повик на должнички поени за дополнителна вредност од 10%. Call of Duty : Modern Warfare има неколку начини за прилагодување на вашето искуство во играта. Поени за Call of Duty (CP) се валутата во игра што може да се користи во современото војување за да се добие нова содржина во играта, вклучувајќи го и Battle Pass, за употреба во мултиплеер и специјални режими на игри на OPS. Со вашиот CP, можете да го набавите сезоната 1 битка поминување што ви овозможува да отклучите до 100 нивоа на возбудливи предмети и додатоци за модерно војување. Содржината на ниво вклучуваат : 1.300 CP 1 Нов оператор MARA 20 нови планови за оружје, вклучувајќи 2 легендарни и 10 епски планови над 30 легендарни и епски оператори кожи Десетици дополнителни карактеристики на Интернет козметика бараат сметка и се предмет на условите на услугата (Услови за услуга (Услови на услуга (Услови на услуга ), Политика за приватност (Политика за приватност) и Политика за приватност на издавачите на игри. Мрежни играчи 2-20 целосна игра бара членство во Play Station Plus за пристап до Интернет мултиплеер Dual Shock4 Online Play (Потребно). 1.100 Call of Duty : Modern Warfare Points, Activery, Xbox One, [Digital], 62048 по купување и FAQ : ќе добиете е-пошта за потврда од неколку минути за успешно поставување на нарачката . Втор е-пошта од Online@e- со пристап до вашиот Пинот ќе се испорача во рок од 60 минути*. Ако имате проблеми со примање на е-пошта, одете на следната веб-страница за да пристапите до вашата набавка : www.e-. Внесете ја вашата адреса за е -пошта што се користи за нарачка на вашиот поштенски код за наплата и бројот на вашата нарачка (бројот на вашата нарачка може да се најде на вашата е -пошта за потврда од или во историјата на нарачката на вашата сметка) . За да ги видите најчесто поставуваните прашања во врска со овој производ посетете ја www.e- /faq.html. Нема поврат или поврат на електронски исполнети броеви на ПИН. не е одговорен за украдени или погрешни иглички . игличките обично се испорачуваат за минути или, најмногу, во рок од 48 часа во зависност од дополнителната валидација на нарачката што ја бара компанијата за кредитни картички.

Детални спецификации

Додатоци на производи