• Свеж
Дизајн на 'Апстрактни форми на геометрија и тропски палма лист III' модерна врамена платна wallидна уметност печатење

Дизајн на 'Апстрактни форми на геометрија и тропски палма лист III' модерна врамена платна wallидна уметност

DEN 460.80

Од стока
Во магацинот

"Оваа исклучителна тропска палма лисја и апстрактна геометрија форми III врамени платно уметност носи убавина во вашиот дом и канцеларија. Секоја наша ликовна уметност ГИКЕЛ ПЕНЦИ се печати со употреба Печатените платно се отпечатат на висококвалитетно памучно платно. Секоја површина на уметнички дела е цврсто испружена во рамките на дрвена рамка од 1 инчи, заштитувајќи ја од свиткување . Исто како и во вистинска галерија, нашите уметнички дела се завиткани од галерија : Дизајните продолжуваат на Страна. Завршената уметност на платно е конечно инсталирана во рамка што лебди од дрво . Ние гарантираме безбедна испорака со прецизно пакување и завиткување на вашите уметнички дела во цврста кутија со аголна заштита . Кога ќе ја добиете вашата платно уметност, комплетот за виси е евидент е комплет за виси вклучено, така е подготвено веднаш да се обеси на wallидот . Карактеристики : . - Стил : модерен и современ. - Предмет : Апстракт,. - Лесно е да се обеси "Ова печатење на платно е завиткано од галерија (дизајнот продолжува на страните), давајќи му вистинска уметничка галерија.

Детални спецификации

Додатоци на производи