• Свеж
Pinemeadow Golf Uno возач

Pinemeadow Golf Uno возач

DEN 1.00

Од стока
Во магацинот

Возачот на Pine Meadow Golf Uno е моќност од 460cc! Слотот за брзина на заостанување овозможува помалку влечење на ударот со пристаништето со тежината што ја центрира тежината за поголем лет на топката. Големото слатко место го прави ова совршен клуб за подобрување на играта.

Детални спецификации

Додатоци на производи