• Свеж
Карирана необоена традиционална вазна од дрво, 6,2 5 4.3

Карирана необоена традиционална вазна од дрво, 6,2 5 4.3

DEN 1.67

Од стока
Во магацинот

Додадете го вашиот личен допир во карираната необоена традиционална вазна од дрво за додаден шарм во вашиот дом за украси. Оваа едноставна вазна во форма на хексагон, Вуд вазна има странични отвори и рамен триаголник. Мерење на 6,20 ”x 5” x 4,33 ”, оваа вазна е совршена за сликање, декопагирање, истурање на акрилна боја или стигнување. Можностите се бесконечни со оваа разноврсна недовршена вазна од дрво! Украсете го вашиот простор, организирајте мали предмети или пополнете со зеленило за да го подобрите вашиот украсен дом. Додадете ја разноврсноста и бесконечните опции за украсување со вазна карирана дрво. Едноставен, разноврсен дизајн - оваа вазна од дрво е во форма на шестоаголник и има широка уста со рамни страни на триаголник - совршена за сите ваши проекти за уметност и занаетчиство!. Корисна големина - украсете го вашиот простор со едноставен дизајн на оваа вазна 6,20 ”x 5” x 4,33 ”. Недовршено дрво за занаети - Со оваа уникатна дрвена вазна можете лесно да сликате, декопаж, акрилна боја истурање, матрица и многу повеќе - правејќи го ова совршен додаток на какви било материјали за уметност. Повеќекратни намени - украсете го вашиот простор, организирајте мали предмети или пополнете со зеленило за да додадете карактер и шарм на кој било простор!. Доверлив бренд - Од 1976 година, Плејд има производни уметности и занаети, обезбедувајќи висококвалитетни производи што ја олеснуваат уметноста и занаетчиството полесно и позабавно.

Детални спецификации

Додатоци на производи