• Свеж
Boise State Broncos памук, 84 15 Valance Valance, панел

Boise State Broncos памук, 84 15 Valance Valance, панел

DEN 407.84

Од стока
Во магацинот

Овие вредности на завесите на Boise State Broncos се направени и лиценцирани од страна на колеџ -корици. Оваа валенција на завесата вклучува печатена валенција од 84 ”x 15”, совршена за завршување на секој декор на просторијата. Овие се совпаѓаат совршено со нашите панели за завеси од 63 "или 84", исто така достапни, но не и вклучени. Нашата завеса за завеси има џеб од 2 ”и заглавие од 2” комплетен со официјално лиценцирани логоа и бои. Направено со 100% памук Sateen, 200 броење на конец, а потоа отпечатено за долготрајна боја и декорација. Машината што се мие во ладна вода, спуштете го суво на тивок оган. Вклучува 1 завеса за завеси, 84 x 15-инчи. 100% памук Sateen. Официјално лиценцирани бои и логоа. Машината што се мие ладна, сува сува мала топлина. Натпреваруваат панели за завеси, продадени одделно.

Детални спецификации

Додатоци на производи