• Свеж
Миленичиња Прв колегиум Јута Утес Плишана фудбалска јаже играчка за кучиња и мачки - меки, џвакани и пискави

Миленичиња Прв колегиум Јута Утес Плишана фудбалска јаже играчка за кучиња и мачки - меки, џвакани и пискави

DEN 1.67

Од стока
Во магацинот

Миленичиња први NCAA Utah Utes лиценцирани фудбалски играчки Плишани поли-исполнети фудбалски играчки со внатрешни пискави! Оваа миленичиња прва кадифен фудбалска играчка обезбедува часови забава за време на игра, додека му дозволувате на вашето домашно милениче да ја покаже гордоста на неговиот тим! Има везено лого на тимот на НЦАА, од уникатни и шарени артикли за облека до забавни и разиграни играчки и додатоци. Работејќи со најновата технологија, нашите креативни дизајнери избираат од најквалитетни материјали за да обезбедат трајна, уникатна и иновативна стока за миленичиња. Нашите фабрики ги следат највисоките стандарди на упатства за безбедност за да обезбедат безбедност на вашето домашно милениче, истовремено обезбедувајќи долготраен производ. Прво лиценцирани производи за миленичиња од домашни миленици. Миленичиња Прв колегиум Јута Утс Плиш фудбалски јаже играчка за кучиња и мачки - мека, џвакана и пискава.

Детални спецификации

Додатоци на производи