• Свеж
Hotешка прашка за зглобот на род

Hotешка прашка за зглобот на род

DEN 1.67

Од стока
Во магацинот

Овој фин производ ви дава дополнителен предност што ви треба со вашата рекреација на отворено. Направено од екстремно издржливи материјали, овој производ е направен да ги трае тестовите на времето, употребата и секојдневното абење и солза. Ае топла рода на зглобот на зглобот : Од доверливото име на ААЕ. Издржлив и лесен за прилагодување. Заграда за монтирање на алуминиум.

Детални спецификации

Додатоци на производи