• Свеж
Заградата за монтирање на дебеломер и рака за поддршка за цврсти рамки

Заградата за монтирање на дебеломер и рака за поддршка за цврсти рамки

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Заградата и АРМ за поддршка што се користат на цврсти рамки со дебеломер во стилот на '' банана '. Наменето да го монтира Caliper во повеќе вертикална положба, помагајќи да се намали абењето и солза на монтажните иглички и создавање дозвола за поддршка на Fender. Заграда за монтирање на дебеломер и рака за поддршка за цврсти рамки.

Детални спецификации

Додатоци на производи