• Свеж
Престилки од црна, црвена, и морнарица памук од половината W џебови кујнски ресторан Бистро занаетчиска градина половина кратки престилки за мажи, жени, готвач, пек?

Престилки од црна, црвена, и морнарица памук од половината W џебови кујнски ресторан Бистро занаетчиска градина

DEN 479.84

Од стока
Во магацинот

3 пакувања, бои црна, црвена, и морнарица памучни престилки од половината со 3 џебови. Престилките за половината се совршени за сервери во ресторани барови, кафулиња или дома во кујната, градината или занаетчиската маса. Овие удобни, издржливи лесни тежини и престилки за половината збогатена со памук доаѓаат со 3 џебови и можете да ги носите за сите ваши потреби за сервирање. Димензија : 10 "x 5 " 3 престилки со пакувања вклучува 1 парчиња црвена боја, 1 парчиња, црна и 1 п.п. картички за рецепти, итн. Професионално затегнати - лесна, но издржлива престилка Обезбедете долгогодишна употреба . Совети за перење - Машината за перење, суво суво на ниско ниво . Големи врски на половината, една големина одговара на сите . Со 3 престилки на половината сте сигурни дека сте сигурни никогаш повеќе да не снема престилка.

Детални спецификации

Додатоци на производи