• Свеж
Тест Hotешко - Нова страница со артикли - Модул за исполнување

Тест Hotешко - Нова страница со артикли - Модул за исполнување

DEN 3.00

Од стока
Во магацинот

Мапа за риболов со плетенка од езерото со голем формат, мапа за риболов со голем формат, 6 x 9 инчи кога е склопена. Направено од издржлив, водоотпорен материјал. Области за засенчена длабочина. Стручно истражено, кодирани во боја, обележани области за риболов и јасно обележани пристапувања на брод.

Детални спецификации

Додатоци на производи