• Свеж
Ixir Motorola Moto G Dual SIM Charger MicroUSB 2. Кабелски комплет од Ixir True дигитално прилагодување на полнењето користи двојни напони до 50% побрзо полнење

Ixir Motorola Moto G Dual SIM Charger MicroUSB 2. Кабелски комплет од Ixir True дигитално прилагодување на

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Доживотно гаранција Ixir Motorola Moto G Dual SIM (2 -ри генерал) Полнач (6 FEET) Micro USB 2.0 кабелски комплет од IXIR (2 wallидни полначи + 2 кабли) Вистинското дигитално прилагодување на адаптивното полнење користи двојни напони до 50% побрзо полнење.

Детални спецификации

Додатоци на производи