• Свеж
Машка елитна мрежа за машка мрежа за бејзбол дрес, големина мала, бела

Машка елитна мрежа за машка мрежа за бејзбол дрес, големина мала, бела

DEN 3.33

Од стока
Во магацинот

Нашата традиционална дрес на бејзбол со целови копче има лесна ткаенина за влага за влага со раблан со ракави за подобрен опсег на движење. Мизуно е јапонска спортска опрема и спортска облека, основана во Осака во 1906 година. Лесна ткаенина : им овозможува на спортистите да се чувствуваат кул за време на играта . влага за губење на влагата : го задржува потта подалеку од телото за време на играта . Раглан ракав : за подобрен опсег на движење. Везено лого.

Детални спецификации

Додатоци на производи