• Свеж
Кратки ракави за кратки ракави на јуниори

Кратки ракави за кратки ракави на јуниори

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

Додадете поп боја на вашата гардероба без оваа граница за кратки ракави на јуниорите. Направено е со мешавина од памучни и полиестерски влакна, така што е меко за допир и е доволно удобно за целодневна употреба. Оваа лесна за одржување на границите не вклучува кратки ракави, деколте во стилот на екипажот и опуштено вклопување. Без граници јуниори со кратки ракави : 60% памук, 40% полиестер. Машинско миење ладно. Без граници памук. Теј со краток ракав. Деколте на екипажот. Опуштено вклопување. Достапни бои : Арктички бел, црн саѓи, сина сафир, сив фланел, небото од лаванда, нане на магла, сјај на праска, црвен ровер, пијалак од праска и зелена веронез. Големини : S, M, L, XL и 2 XL.

Детални спецификации

Додатоци на производи