• Свеж
Графички мета за вратоврска на јуниори со кратки ракави, големини XS-XXXL

Графички мета за вратоврска на јуниори со кратки ракави, големини XS-XXXL

DEN 360.00

Од стока
Во магацинот

Покажете го вашиот дух на Ноќта на вештерките со овој графички мета џек-о-фенер. Одликувајќи се со шарена позадина за вратоврска, предна графичка и супер-мека чувство, оваа мета е забавен избор за свечености за Ноќта на вештерките или кој било ден само се чувствувате малку духовно! Лизгајте го со хеланки или џогери и облеката на денешниот ден е завршена. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики : предна графика; Позадина на вратоврска. Графичка графичка вратоврска за јуниори.

Детални спецификации

Додатоци на производи