• Свеж
Графички мета Барби девојки, големини 4-18

Графички мета Барби девојки, големини 4-18

DEN 0.67

Од стока
Во магацинот

Барби е подготвена да оди, нели? Завршете го нејзиниот изглед на денот со оваа симпатична графичка графичка Барби во која има класичен екипаж и прием за печатење. Со силуета со кратки ракави, маичките на оваа девојка со нејзините омилени дното како фармерки, хеланки или шорцеви. Сега таа треба да ги облече тие патики и да се упати кон забавен ден во удобност. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина 6. одговара : опуштено. Деколте : екипаж со трим на чипка. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Контраст графички принт од предната страна. © Метел, сите права се задржани. Графички мета за девојчиња Барби.

Детални спецификации

Додатоци на производи