• Свеж
Врвен врховен Sateen 300 -THREAD COUNT Down Alternative Comforter - кралица

Врвен врховен Sateen 300 -THREAD COUNT Down Alternative Comforter - кралица

DEN 479.84

Од стока
Во магацинот

Опуштете се во удобност со нашиот Врховен Сатеен надолу алтернативен утешител. Овој утешител комбинира броење од 300 нишки, 100 проценти египетско памучно покритие со нашиот 100 % врзан полиестер. Меко е на допир и обезбедува топлина без додадена тежина. Овој утешител е алтернатива на производот надолу. Врвен на Вертекс Врховниот Сатеен 300-тит за брои алтернативен утешител : надолу алтернативен утешител. 100 проценти египетски памук. Грижа : Препорачано е суво чисто. Пополнување на полиестер.

Детални спецификации

Додатоци на производи