• Свеж
Застанете за ТВ, Центар за забава на ТВ конзола Вуд Медиа за ТВ со отворени полици за дневна соба, црно

Застанете за ТВ, Центар за забава на ТВ конзола Вуд Медиа за ТВ со отворени полици за дневна соба, црно

DEN 2079.84

Од стока
Во магацинот

Белешка : Овој ТВ -кабинет е испратен во два пакувања, така што може да ги добиете во различни периоди. Дизајн со широк таблет и 6 продавници за да ги исполни вашите барања за складирање. Се користи одделно како 1 ТВ конзола што се вклопува за табела од 65 инчи и 1 END. Димензии : 82,6 "L x 15,6" W x 23.6 '' H. Ограничување на тежината на врвната табла е 270 фунти. 【2-во-1 ТВ со голема големина Стенд】 Наменет за телевизори од 85+ инчи одговара на повеќето 75 80 85 90 95 100 инчи ТВ -екрани. И, исто така, може да се користи одделно како 1 ТВ конзола што се вклопува за 65 инчи ТВ и табела 1 END. и 5 складишта за да ги исполнат вашите барања за складирање. Димензии : 82,6 "L x 15.6" W x 23.6 '' H. Ограничување на тежината на горната табла е 270 фунти. 【Избрана материјал и издржлива структура】 Изработена од избран P2 MDF материјал без никаков мирис нема штета на човечкото тело, обезбедете долг животен век со одличен отпор на абење.и цврсти дрвени нозе со влошки за нозе, обезбедуваат извонредна стабилност, исто така, избегнувајте да го гребете подот. 【Лесна инсталација и 2 пакети】 Овој ТВ кабинет е испратен во два пакувања, така што може да ги добиете во различни периоди. Со детална инструкција, ТВ конзолата е лесна за склопување. Вампат преземе целосна одговорност за какви било проблеми со квалитетот ,.

Детални спецификации

Додатоци на производи