• Свеж
Застанете за телевизори до 65 во даб во Чико

Застанете за телевизори до 65 во даб во Чико

DEN 2719.84

Од стока
Во магацинот

Овој ТВ штанд има повеќето телевизори до 65 инчи и 60 фунти и нуди многу складирање за вашето живеење. Отворете ги полиците со една прилагодлива полица од секоја страна ви даваат можност да ги прикажувате семејните фотографии, да ги прикажете омилените акценти на домот или да ги чувате сите ваши електронски компоненти за забава. Задните панели за исечоци на панелот кабли уредно зад штандот за да се избегнат затегнување. Сместува на повеќето телевизори со рамен екран до 65 ”и 60 lb . Отворено полици со четири полици за прилагодување на висината за складирање или украсен стајлинг. Една прилагодлива централна полица што може да се користи за прилагодливо отворено складирање. Кога се купува како сет, доаѓа со електричен вметнат камин што обезбедува дополнително греење на зоната за да ви помогне да заштедите пари. Ефектот на пламенот може да се оперира со или без топлина, обезбедувајќи амбиент на нежен возен оган во текот на целата година. Изберете помеѓу современи кристали на оган или реален сет на дневник и Ембер кревет (вклучени и двете опции). Пресеците за минување на задниот панел Обезбедете управување со кабелот и оставете лесно складирање на компонентите. Интегрираниот израмнувач обезбедува стабилно поставување. Вклучен хардвер за ограничување на советите.

Детални спецификации

Додатоци на производи