• Свеж
Окума со ладна вода за тролање на ладна вода

Окума со ладна вода за тролање на ладна вода

DEN 351.84

Од стока
Во магацинот

Студените водни шипки на Окума имаат лесна и издржлива конструкција на јаглеродни влакна од 24 тони. Окума, шипка за тролање на ладна вода : прачка за засилување : м/мф. Тежина на плетенка : 10-20 фунти. Привлечна тежина : N/A. Делови : 2 парчиња. Должина на Foregrip : 9 ". Должина на задниот дел : 13-1/2". Број на водичи : 11+совет. Тежина (Оз) : 10.6.

Детални спецификации

Додатоци на производи