• Свеж
Greenball Transmaster EV ST205 75R PR Hi-Speed ​​Special Trailer Radial Tire

Greenball Transmaster EV ST205 75R PR Hi-Speed ​​Special Trailer Radial Tire

DEN 4470.08

Од стока
Во магацинот

Специјалната гума за трејлери Tranmaster EV е изградена за да се справи со најразлични апликации за влечење. Тоа е изградено со специјални гумени соединенија за да помогне во одолеењето на абењето и да се подобри животот на гумите. Поддржано од цврст радијален дизајн и на најлон и челични плитки, тој е дизајниран за помалку отпорност на тркалање и непречено искуство за влечење. Постапно со цена, Трансмастер ЕВ е голема вредност без да жртвува перформанси. Радијален дизајн на челик за појава за сигурни перформанси на влечење. Брзина оценета m, до 81 км на час. Четири кружни жлебови за ефикасна евакуација на вода и подобра влечење. Совршен за коњ, говеда, брод, приколки за патувања и многу повеќе.

Детални спецификации

Додатоци на производи