• Свеж
Quinn Popcorn Kale & Sea Salt Popcorn, 4. мл

Quinn Popcorn Kale & Sea Salt Popcorn, 4. мл

DEN 1.00

Од стока
Во магацинот

Не-ГМО пуканки : Мид Запад порасна. Цело жито : Побарајте цело зрно. Не-ГМО потврден. Без глутен. 100% печат на цело зрно : 18g или повеќе по порција. Кадрава кеale што е пораснато во САД. Не-ГМО пуканки што е одгледувано на Среден Запад. 39 калории по чаша. Сертифициран без глутен. Кошер. Квин Кале пуканки доаѓа во пакет од 12.

Детални спецификации

Додатоци на производи