• Свеж
1- Карат Т.В. Дијамант 10kt Бело злато перница во форма на двојно ореол за ангажман на ореол

1- Карат Т.В. Дијамант 10kt Бело злато перница во форма на двојно ореол за ангажман на ореол

DEN 14143.84

Од стока
Во магацинот

Благодатниот елегантен дизајн кој гордо ја прогласува вашата посветеност, овој прстен ќе ја возбуди и ќе ја воодушеви. Колку смели и брилијантни како вашата loveубов, овој прстен има дијамант со принцеза што искра светло. Шанката е поставена со дијаманти со акцент. Сложениот детали за Милграјн додава елегантен гроздобер жалба. Империјал 1-1/2 Карат Т.В. Дијамант 10kt бело злато перница во форма на двојно ореол, ангажман на прстенот : Дијамант Тежина : 1-1/2 КТ. T.W.Diamond Color : H-Idiamond Clarity : I2 Diamond Setting : Pave Setcrafted во 10kt White Goldavailable во големини 6-9 Nearn Morelearn за дијаманти.

Детални спецификации

Додатоци на производи