• Свеж
Машки Серхио Црн дијамант акцент на венчавки од не'рѓосувачки челик

Машки Серхио Црн дијамант акцент на венчавки од не'рѓосувачки челик

DEN 1568.00

Од стока
Во магацинот

Симболизирајте ја вашата loveубов со овој свадбен бенд за свадба со акценти на црн дијамант во не'рѓосувачки челик. Стилот е модерен и ги прикажува црните дијаманти на квадрат на кластерот во рамките на дизајнот на жлечен центар. Споделете ја вашата loveубов и посветеност со овој модерен бенд за свадбени свадби, зачудувачки начин да се каже "Јас го правам." "Чувајте го машкото Серхио Црн дијамантски акцент на венчавки од не'рѓосувачки челик.

Детални спецификации

Додатоци на производи