• Свеж
Dextero DTR Touring 205 70R 96T гума

Dextero DTR Touring 205 70R 96T гума

DEN 1125.44

Од стока
Во магацинот

Цената не вклучува услуги за гуми, такси за отстранување гуми или какви било применливи државни даноци на животната средина. Вистинската гума може да варира од прикажаната слика. Turing Dtr1 е нова сезона турнеја гума дизајнирана за возила за патници и кросовер. DTR1 испорачува сите сезонски перформанси со прецизно ракување и контрола во влажно и суво, и тивко, удобно возење. Инсталација на гуми од 12 долари по гума. Кликнете овде за повеќе информации. Dextero DTR1 Touring 205/70 R15 96 T гума : гаранција за облека : 45.000 милји. Тип на гума : Патник - турнеја. Страничен allид : Црн страничен allид. Оценка на брзината : Т. Индекс на оптоварување : 96. FITS : 2007-09 Dodge Caliber SE1998-2004 Toyota Sienna CE1997 Honda CR-V LX2010-11 Dodge Caliber Express1992-99 Buick Lesabre Custom2000 Gmc Jimmy SLS19998-2002 SUBARU FORSERSER L1998 SUBARU SELACY GTIAC GROOMNT194-2003 PONTICY SLS1999 PONTIA SLS199998-2002 SUBARU FORSERSE L1998 SUBARU SELACIA GTACIAG GROMINT194-2003 PONTICS SLS199 Ford Windstar 3.0 L2012 Dodge Caliber SE1999 Subaru Legacy Outback Limited1997-2001 Chevrolet Lumina Base1995-96 Chevrolet Lumina LS1989-93 Cadillac De Ville Base1996-99 Oldsmobile 88 Royale LS1999-2000 Ford Windstar LX1989-97 Ford Thunderbird LX1988 Suzuki Samurai JX1995-97 Ford Windstar Base1998 Buick Regal 25th Anniversary Edition1997 Subaru Legacy Outback Limited1996 Buick Regal Olimpic Gold Edition и повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот фит -додаток за да проверите.

Детални спецификации

Додатоци на производи