• Свеж
Аце случајно мебел Средно училиште за видео игра - Црвено сребро

Аце случајно мебел Средно училиште за видео игра - Црвено сребро

DEN 1119.68

Од стока
Во магацинот

Во ленти со црвена и сребро, стол за видео игри на средно училиште Аце Бају - Црвена/Сребрена е совршено вклопување за просторијата за студентски дом на Лобо, или некој што сака да ги координира боите. Изработена од ултра издвоена, двојно зашиена полиестерска ткаенина, оваа торба со грав во форма L е полнета со мониста од полистирен за длабоко поставено, ергономско седиште. Димензии : 34 L X 28 W X 20 H in.About Ace Bayou Corporationace Bayou Corporation е основана во 1986 година и прерасна во група разновидни поделби фокусирани на живот. Сите тие имаат иновативни, квалитетни производи по цени што им овозможуваат на сите да уживаат во придобивките. Една од овие поделби е ABC PET, во кој има квалитетни производи што се фокусираат и на животниот стил на сопствениците и на животниот циклус на домашни миленици. Во ленти со црвена и сребро, стол за видео игри на средно училиште Аце Бају - Црвена/Сребрена е совршено вклопување за просторијата за студентски дом на Лобо, или некој што сака да ги координира боите. Изработена од ултра издвоена, двојно зашиена полиестерска ткаенина, оваа торба со грав во форма L е полнета со мониста од полистирен за длабоко поставено, ергономско седиште. Димензии : 34 L X 28 W X 20 H внатре За ACE Bayou Corporationace Bayou Corporation е основана во 1986 година и прерасна во група разновидни поделби фокусирани на живот. Сите тие имаат иновативни, квалитетни производи по цени што им овозможуваат на сите да уживаат во придобивките. Една од овие поделби е ABC PET, во кој има квалитетни производи што се фокусираат и на животниот стил на сопствениците и на животниот циклус на домашни миленици.

Детални спецификации

Додатоци на производи