• Свеж
Уникатни поволни цени за жени со отворено пети на пети на пети, сандали

Уникатни поволни цени за жени со отворено пети на пети на пети, сандали

DEN 639.84

Од стока
Во магацинот

Постои треперлива чипка, високата потпетица Стилето им дава на овие сандали совршени за ноќна ноќ на градот. Забележете дека бојата може да варира малку според поставките на мониторот. Повод : забава, канцеларија, обични, Божиќни денови, датира, вечер. Ве молиме, проверете ја табелата за мерење на големината пред да нарачате. Големина на графиконот (во инчи) Големина на САД пета до пети - висина на пета6 - 9 3 7/87 - 9 1/4 3 7/87,5 9 1/2 3 7/88,5 9 3/4 3 7/89 - 10 3 7/810 - 10 1/4 3 7/8 уникатно Bargains Women Open Open Poe-Poe-up Stiletto потпетици Сандали со тантели од стилоти. Висока потпетица. Отворен пети. Кожна кожа. Вамп : ПУ; Аутсала : гума; Пета : Абс.

Детални спецификации

Додатоци на производи