• Свеж
Исклучителна нараквици од 50ct 8 Сјај стапчиња, разновидни бои за забави

Исклучителна нараквици од 50ct 8 Сјај стапчиња, разновидни бои за забави

DEN 1.67

Од стока
Во магацинот

Нараквиците за сјај од 8 инчи се одличен начин да го облечете вашиот настан, фер или фестивал! Овој пакет содржи 50 8 "Неонски разновидни нараквици во боја на сјај. Секоја нараквица се состои од мулти обоена цевка со конектор што формира единечна нараквица кога е поврзана. Сјајните нараквици траат приближно 6-12 часа. Исклучителни нараквици со сјај од 8" сјајни стапчиња, разновидни бои, разновидни бои , 50 брои.

Детални спецификации

Додатоци на производи