• Свеж
Намко Сабастијан Лоб митинг Ево

Намко Сабастијан Лоб митинг Ево

DEN 1.67

Од стока
Во магацинот

Име. Легенда. Искуство од играта надвор од теренот, што ги екипите играчи со најголем тркач во историјата на митингот : S��bastien loeb! Возете ги најдобриот митинг автомобили од минатото до сегашните денови низ најдобрите митинзи и надвор од патот низ целиот свет. Научете професионални техники на митингот од S�bastien loeb за да станете нов шампион надвор од теренот. Ставете се на тест! Предизвикајте се на најтешките патеки во светот, оставете го натпреварот во прашина и станете новата супер-starвезда надвор од патот! Креирано во соработка со деветкратниот светски шампион во митингот, Слабијан Лоб митинг Ево ќе се појави во домовите на играчите низ целиот свет за прецизно да ги рекреираат сите возбудувања на светот на митингот. Намко S��bastien loeb Rally Evo Platform Поддржана : Play Station 4. Поддржана платформа : Play Station 4. Име на софтвер : S��bastien loeb Rally Evo. Софтвер под тип : Игра за трки. Име на софтвер : S��bastien loeb Rally Evo. Софтвер под тип : Игра за трки. Главен тип на софтвер : Игра. Главен тип на софтвер : Игра. Оценка на ЕСРБ : РП (рејтинг во очекување). Оценка на ЕСРБ : РП (рејтинг во очекување).

Детални спецификации

Додатоци на производи