• Свеж
Балтимор Ориолес - Постер за неонски кациги, 14.725 22.375 Рамка

Балтимор Ориолес - Постер за неонски кациги, 14.725 22.375 Рамка

DEN 271.20

Од стока
Во магацинот

Овој тренд меѓународен MLB Baltimore Orioles - Neon Shhemet 23 Wallиден постер е дизајниран со високо квалитетни, разнобојни уметнички дела. Нашите врамени постери имаат премиум сатенска завршница што ги подобрува боите. Лесно обесете го овој врамен постер со приложената закачалка за пилања за да украсите која било просторија. Трендовите меѓународни постери имаат врвни трендови на брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Врамните трендови меѓународни постери имаат премиум сатен -финиш што обезбедува динамични бои без рефлексивен сјај. Чиста, модерна рамка за постери достапна во најразлични бои за да се надополни секој декор. Лесна и лесна за висина конструкција создава брза инсталација користејќи ја приложената закачалка за пила. Автентично, официјално лиценцирано уметничко дело. Димензии на постер : 14.725 "x 22.375", со рамка : 16.625 "x 24,25" x 0,75 ".

Детални спецификации

Додатоци на производи