• Свеж
- Вашингтон Националци голф погоди Мат 20 17

- Вашингтон Националци голф погоди Мат 20 17

DEN 1190.56

Од стока
Во магацинот

Работете на вашиот грб додека ја прикажувате гордоста на вашиот тим со голф што удираат душеци од решенија за лиценцирање на спортови! Отстранлива гума од гума што прифаќа дрвена мета. Прицврстете го душекот надолу во сите четири агли со маички за да го задржите мат во место. Го зачувува тревникот од дивотите. Одлично за лево и десно голфери. Лиценцирани производи.

Детални спецификации

Додатоци на производи