• Свеж
Adobe Photoshop Lightroom V.5.0, пакет за надградба, корисник, стандард

Adobe Photoshop Lightroom V.5.0, пакет за надградба, корисник, стандард

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

Од првиот поглед до конечната слика, Adobe® Photoshop® Lightroom® 5 го олеснува сè за дигиталната фотографија, побрзо и неверојатно. Совршејте ги вашите снимки со моќни нови алатки за прилагодување, како што е напредната четка за лекување. Ефикасно организирајте ги сите ваши фотографии и споделете ги скоро каде било. И сега кога Lightroom е исто така достапен во Adobe Creative Cloud ™, правењето добри снимки одлични е само почеток. Adobe Photoshop Lightroom V.5.0, пакет за надградба, 1 корисник, стандардни медиуми за дистрибуција/метод : ДВД-РОМ. Цени за лиценца : Стандард. Тип на лиценца : пакет за надградба. Поддржана платформа : компјутер, Intel-базиран Mac. Издавач : Adobe. Медиуми за дистрибуција/Метод : ДВД-РОМ. Цени за лиценца : Стандард. Тип на лиценца : пакет за надградба. Поддржана платформа : компјутер, Intel-базиран Mac. Количина на лиценца : 1 корисник.

Детални спецификации

Додатоци на производи