• Свеж
Пријатели заедно сликаат уметнички отпечатоци

Пријатели заедно сликаат уметнички отпечатоци

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

Пријателите на пистата Авенија заедно во розова и црвена боја е вешто направено уметничко дело од талентирани уметници. Модата и пријателството се во центарот на овој ликовен уметнички принт и тоа е совршен завршен допир на вашата тема за домашни украси. Печатена визуелна уметност што содржи графичка слика што се репродуцира на хартија (или некој друг материјал) со употреба на различни методи. Во принцип, овие се сметаат за фино или украсна уметност и користат материјали со повисок квалитет од постери произведени од масовно. Печатени ултра-премиум и избледени мастила за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои. Професионално рака испружена во рамка од дрво дебело од 1,5 инчи. Дамки и пријателски за шумите. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Достапно во неколку опции за големина.

Детални спецификации

Додатоци на производи