• Свеж
Ступела жолто маргаритки сина акцент цвет Ботаничко и цветно сликарство црно лебдеј врамен уметнички печатен wallид

Ступела жолто маргаритки сина акцент цвет Ботаничко и цветно сликарство црно лебдеј врамен уметнички печатен

DEN 583.84

Од стока
Во магацинот

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна уметност. Нашето премиум рачно истегната платно е поставено безбедно во цврста рамка за лесна категорија. Јазот во стилот на музејот помеѓу завитканото платно и рамката за кутии дава илузија на лебдечки уметнички дела. Димензии : 17 x 1,7 x 21 рамка, 16 x 1,5 x 20 платно уметност. Големините на лебдечката рамка вклучуваат стандард : 17 x 1,7 x 21 преголема : 25 x 1,7 x 31. wallидната уметност е подготвена за виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашата покачена 1,7 "дебела лебдечка рамка е совршен додаток на нашата wallидна уметност во стилот на платно. Ние користиме само мастила со највисок квалитет во куќата со водечки решенија за печатење во индустријата. Платното е платно Раката се протегаше над трајната фондација на дрво, а потоа се постави хартично во модерна рамка за кутии . Уметнички дела се однесуваат на : растение, цвет, цветна аранжман, цветен букет, тегла, сончоглед, безрбетници, цветни, Дејзи. Дизајн од Кели Талент.

Детални спецификации

Додатоци на производи