• Свеж
Skokersенски женски Gowalk вистински атлетски патика со чипка

Skokersенски женски Gowalk вистински атлетски патика со чипка

DEN 3.00

Од стока
Во магацинот

Лидерите во технологијата за чевли за одење продолжуваат да иновираат со Skechers Gowalk 5 - точно. Карактеристики лесни, одговорни ултра GO ™ амортизирање и високо-пропустлива технологија за удобност за удобност ™ за крајната удобност за одење. Мека плетена мешавина од ткаенина горниот дел, воздухот ладен Goga Mat ™ ™ insole систем за удобност. Лесен, одговорен ултра go ™ амортизирање. Технологија за удобност со високи удобност ™ Под нозете реагираат на вашиот секој чекор за крајниот комфор. Skechers Air Coled Goga Mat ™ Dishable Insole обезбедува амортизирање со голема работа. Надвор од двојна густина за додадена стабилност и поддршка. Мека ткаени ткаенини со мешки со мешки горе. Дизајн за перење машина за лесна нега. Тежина : 5,55 мл. по чевли во женска големина 7. 1 1/2 инчен потпетици. Меко ткаени ахтлетични плетени стабилни каринистички ткаенини горе. Синтетички потпетици и ленти се преклопуваат за додадена стабилност. Чипкајте дизајн на удобност за одење. Определена ткаенина за завршна обработка на мрежи со две бои ткаени во дизајнот. Лого на страната. Портал за брзо вклопување на пета за лесен пристап. Дополнителни перничиња за удобност и панели за јаки. Дизајн на чевли за перење машина - Измијте го на нежен циклус ладно, закачете се на суво воздух.

Детални спецификации

Додатоци на производи