• Свеж
Предност Блејк темно сива лента за текстура

Предност Блејк темно сива лента за текстура

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

Оваа текстурална позадина нуди ново преземање на рустикален шик стил! Големите ленти со сива буралап се рекреираат со сложена примена на кренати мастила, жиците четкани со сребро за додадена длабочина и суптилна сјај. Блејк е непостојана, не ткаена позадина. Незавиден не ткаен материјал. 10.4-во повторување, капка натпревар. Перење и стриптиран. 20,5-во долга ролна од 33 метри.

Детални спецификации

Додатоци на производи