• Свеж
Awntech destin-l со прирачник за аспиратор што може да се повлече

Awntech destin-l со прирачник за аспиратор што може да се повлече

DEN 1.67

Од стока
Во магацинот

Awntech Beauty-Mark Destin 10 'Manual Повлечете го тресењето : Структурниот алуминиум и челична рамка за обележје на надворешни работи на ткаенини на ткаенини на ткаенини на ткаенини до 30 проценти во летните месеци Комерцијална и станбена употреба, вклучително и заграда за инсталацијата, го зафаќаат сонцето со реинс со стационарно или повлекување на AWNTECH со AWNTECH . Awnings се совршени за управување со сончева светлина и ажурирање на изгледот на вашиот дом или бизнис. Awnings даваат убав акцент на кој било архитектонски стил. Тие ви овозможуваат да ја зачувате енергијата и да блокирате светлина во текот на летото, а повлекувањето ќе се повлече и ќе овозможи топлината на сонцето во зима. Претворете го вашиот простор на отворено во повлекување и чувајте ја внатрешноста на вашиот дом 10 степени поладни во летните месеци. Со засенчување на вратите и прозорците, ја намалувате количината на зрачна топлина што влегува во вашиот дом или бизнис, со што ќе се намали количината на работа што треба да ја направи вашиот климатик. Awnings ги штитат вашите врати и прозорци од сурово време и ќе ги задржат мебелите за внатрешни работи, драпериите и подовите од исчезнување. Тие се дизајнирани да го направат вашиот живот што е можно поудобен, додека ја зголемуваат целокупната вредност на вашиот дом или бизнис.

Детални спецификации

Додатоци на производи