• Свеж
Накса НТД- 24 ЛЕР ТВ со ДВД плеер + вградена звучна лента и Фиџи ААА ПК

Накса НТД- 24 ЛЕР ТВ со ДВД плеер + вградена звучна лента и Фиџи ААА ПК

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

Накса 24 in. 720p LED телевизор со ДВД плеер и звучна лента е совршена за сите ваши медиуми и потреби за забава. USB влезот може да репродуцира датотеки со дигитални медиуми, додека, се разбира, ДВД -плеерот ќе ги игра вашите омилени филмови. Другите влезови вклучуваат HDMI, компонента, композитни, RF коаксијални и PC-VGA плус аудио. Излезите вклучуваат коаксијален дигитален аудио и слушалки. Вградениот приемник добива бесплатни, над-воздух-ТВ-емитувани станици за HD, па дури и да биде поставен на wallидот. Додатоците вклучуваат далечински управувач, ТВ -штанд и адаптер за напојување со струја. Покрај тоа, овој пакет доаѓа со кутија од 40 ААА супер тешки батерии од UPG за да можете да го напојувате далечинскиот управувач и сите други уреди што ги имате околу куќата што користат батерии ААА. Комплетот вклучува : . Naxa NTD-2460 24 "LED телевизор со ДВД плеер и вградена звучна лента. 24" дисплеј. 720p HD. Вграден ДВД плеер. Дигитален приемник на ТВ АТСЦ. USB порта за гледање на JPEG фотографии како слајдшоу или слушање MP3 музика. Единствена далечинска моќност со целосна функција ТВ и ДВД плеер. 2 HDMI, компонента, композит, RF 75 OHM VGA со аудио и 2 USB 2.0 влезови. Коаксијални дигитални аудио и излезни излези за слушалки. VESA 100 x 100 wallид-монтирани. Вклучува прирачник за далечински управувач, AC/DC за напојување и корисник. 1.5 V. Формулација на јаглерод цинк за дополнителна услуга со тешки работи. Идеално за уреди со низок одвод како часовници, далечински управувачи, LED фарови и LED светла. Етикетирани и спакувани со рециклирана хартија и пластика за миленичиња. 40 ПК.

Детални спецификации

Додатоци на производи