• Свеж
IWS американски парчиња

IWS американски парчиња

DEN 0.33

Од стока
Во магацинот

Без разлика дали станува збор за класичен чизбургер за лето попладне или сирење на скара што ве потсетува на дома, едноставната храна за удобност никогаш не е вкусна отколку со синглови за сирење Борден. 8 парчиња. Нето 6oz. Синглови со сирење. Американски парчиња.

Детални спецификации

Додатоци на производи