• Свеж
Едноставно благодарен календар на wallидот, повеќе народна уметност од улицата Велс од Ланг

Едноставно благодарен календар на wallидот, повеќе народна уметност од улицата Велс од Ланг

DEN 239.68

Од стока
Во магацинот

Едноставно благодарен календар на wallидови : Со репутација за календари со врвен квалитет на кои се наоѓаат исклучителна уметност едноставно благодарен wallиден календар : со репутација за календари со врвен квалитет со исклучителна уметност, улицата Велс од Ланг Декоративната lineиддар линија има нешто за секого. Уметнички дела од рачно обоени оригинали. Со месинг гром за да се спречи календарот солза од ленената врежана мрежа за хартија за снимање на состаноци, родендени и лични потсетници, главни празници и фази на месечината и следниот месец погледи.

Детални спецификации

Додатоци на производи