• Свеж
Medline Berkeley Ave Women's Stather Tunic Scrub Top

Medline Berkeley Ave Women's Stather Tunic Scrub Top

DEN 1.00

Од стока
Во магацинот

Стил во движење со нашиот Berkeley Ave ™ ™ ™ hapенски чистачи на Туника. Оваа 4-насочна ткаенина за истегнување се движи со вас. Се ласка со моден напред. Тој е избледен и отпорен на брчки и е изработен од мешавина од поли/рајон/спандекс. Trunationенски V-врат Традиционален врв со горен лев џеб на градите и два џебови на долниот заварувач. Јамка за лична карта/значка на џебот на градите . 4-насочна ткаенина за истегнување што се движи со вас. Отпорен на згаснување и брчки . мешавина од ткаенина од поли/рајон/спандекс.

Детални спецификации

Додатоци на производи