• Свеж
Wonderwink Wonderwink Pro 6519-Women's Pocket Wrap Scrub Top

Wonderwink Wonderwink Pro 6519-Women's Pocket Wrap Scrub Top

DEN 3.00

Од стока
Во магацинот

Wonderwink Pro е „дизајниран да работи“. Со својата леснотија на грижа, можете да ги измиете, да носите и да одите, а со ткаенината од полиестер, рајон и спандекс може да очекувате цел ден удобност. Овој шик y-врат на вратот со два пространи странични влезови предни џебови има доволно простор за вашите инструменти. Современото вклопување е пресечено поблизу до вашата форма и шевовите на принцезата ви даваат ласкав изглед без да жртвувате утеха. Women'sенски модерно вклопување и вистинито-плус вклопување | Пријателски дизајн на везови | Везење на логото на чудата на левиот џеб | 2 Пространи странични влезни предни џебови | Бангара за комунални услуги на предниот дел на деколтето | Rayon / 3% Spandex Women's Modern Fit и True-Plus Fit. Пријателски дизајн за везови. Везење лого на чудо од левиот џеб. 2 пространи странични влезни предни џебови. Јамка за комунални услуги на Bungee на предниот јарем во близина на деколте.

Детални спецификации

Додатоци на производи