• Свеж
Urbane Ultimate Movermate Modern Fit 2-насочен истегнување на три џеб со врвот на вратот, стил 9151

Urbane Ultimate Movermate Modern Fit 2-насочен истегнување на три џеб со врвот на вратот, стил 9151

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Чувајте го вашиот телефон, инструменти и додатоци обезбедени и организирани во оваа крајна V-врата со џеб на градите, два врвни џебови за влез и дополнителен додаток џеб со поделба на пенкало. Овој врв нуди модерна вклопување и супериорна удобност без да се жртвува алатка. 54% Рејон/44% полиестер/2% спандекс Нашата крајна ткаенина Твил ткаени ткаенини со мекост слична на свила и суптилна двонасочна истегнување. Оваа ткаенина за дишење дава живописни бои што траат по миењето . 3 џебови : 1 џеб на градите и 2 џебови за лепенка со делители на инструменти. Двонасочно истегнување на удобноста. Современото прилагодено за да ја ласкате вашата форма без да го ограничите движењето. Задржување на обликот. В-врат на вратот.

Детални спецификации

Додатоци на производи