• Свеж
Сребрен фармерки копродукции за замор на жени со висок пораст, големини на половината 24-36

Сребрен фармерки копродукции за замор на жени со висок пораст, големини на половината 24-36

DEN 383.84

Од стока
Во магацинот

Сребрен фармерки копродукции за замор со висок пораст - за воен инспириран изглед, нашиот замор е покриен. Тој е дизајниран со висок пораст и ласкави пикадо кои помагаат да се дефинира и обликува вашиот природен половината. Завршено со малку опуштено вклопување за лесна привлечност и џебови од предната лепенка за статусот на непосредно тренд. Замор кратко со темно индиго еко миење кое користи помалку вода, хемикалии и енергија. Тексас за истегнување на електрична енергија со најголем дел од истегнување и закрепнување. 11 '' Висок пораст. Две предни џебови, две задни џебови, поштенски мува и затворање на копчињата. Се одликува со иконата Trine Brand, извезена на задниот џеб. Моделирани во големина 26 и 3 '' inseam; Мерења на моделот : Висина 5'9.5 '', биста 32 '' колк 35,5 '', половината 25 ''.

Детални спецификации

Додатоци на производи